Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити засобів масової інформації

e-mail: [email protected]

Телефон "Довіри" Управління у справах учасників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

Кількість розбійних нападів в Україні у 2018 році є найнижчою за останні 6 років (ІНФОГРАФІКА)

20.12.2018 10:22

Так, за результатами одинадцяти місяців зареєстровано 2012 таких злочинів. Ця кількість є меншою навіть за довоєнний 2013 рік. Про це голова Національної поліції України Сергій Князєв повідомив сьогодні, 20 грудня, під час підсумкової прес-конференції, присвяченої результатам роботи відомства у 2018 році.

Голова Нацполіції зазначив, що за 11 місяців 2018 року зафіксовано близько 456 тисяч кримінальних правопорушень. Це на 34 тисячі менше, ніж у минулому році. При цьому кількість розслідуваних злочинів залишилась на тому ж рівні.

Водночас глава Нацполіції звернув увагу на зниження кількості злочинів по окремих видах. Зокрема, у 2018 році поліцією зафіксовано на дві тисячі менше незаконних заволодінь транспортом ніж торік.

«Ми задокументували 357 груп, які спеціалізувалися на угонах. Над рівнем розкриттів ще треба працювати, але превентивно спрацювали добре», – зазначив Сергій Князєв.

Він додав, що в цьому році зареєстровано 227,6 тисяч крадіжок. Це менше на 27 тисяч злочинів, ніж минулого року. З числа цих злочинів розкрито 85 тисяч. На 4 тисячі, у порівнянні з попереднім роком, зменшилася й кількість грабежів. При цьому розкрито кожний другий такий злочин.

Таж глава Нацполіції підкреслив, що в умовах воєнного стану та тривалого періоду бойових дій актуальним залишається питання вилучення з незаконного обігу зброї та боєприпасів.

«Упродовж року поліцейські вилучили 1817 одиниць вогнепальної зброї, майже 200 тисяч набоїв та близько 2 тисяч гранат, мін і саморобних вибухових пристроїв», – повідомив голова Нацполіції.

Крім того, очільник відомства повідомив про результати діяльності Департаменту стратегічних розслідувань. Новостворений підрозділ спеціалізується на документуванні злочинів, вчинених різними категорії представників криміналу – від так званих «злодіїв в законі» до транснаціональних злочинних груп.

Підрозділ, який працює менше року, вже продемонстрував свою ефективність. Оперативники задокументували та припинили діяльність 254 злочинних угрупувань. Цей результат є найкращим за останні 5 років», – зазначив глава Нацполіції.

Сергій Князєв зауважив, що у цьому напрямку також активно працює Управління кримінального аналізу, створене минулого року. Підрозділ займається впровадженням методології SOCTA, яка є важливим інструментом у боротьбі з організованою злочинністю. 

 «Ця система дозволить нам ефективніше проводити стратегічний аналіз діяльності злочинних угрупувань та спрогнозувати найбільш небезпечні та цікаві для злочинного світу сфери діяльності», – зазначив глава Нацполіції.

Департамент комунікації
Національної поліції України

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ