Попередня версія сайту більше не оновлюється.
Перейти на нову версію: mvs.gov.ua
+
A
A
A

Навчання МВС: спецпризначенці змагаються за Кубок міністра внутрішніх справ (ФОТО)

Сьогодні, 11 грудня, на базі Національної академії внутрішніх справ триває другий день масштабних навчань усіх підрозділів системи МВС. У рамках цих тренувань тривають змагання 32 команд сформованих з бійців груп спеціального призначення зі всіх регіонів країни.

Під час сьогоднішнього дня змагань спецпризначенці загону антитерору «Омега» Нацгвардії, 10-го окремого загону оперативного реагування «Дозор» Держприкордонслужби та Нацполіції з різних областей змагаються у кількох дисциплінах: орієнтування на місцевості, подолання мінно-вибухової смуги перешкод, евакуація пораненого, самостійне орієнтування на місцевості та змагання на вогневому рубежі.

Організатори змагань ускладнили завдання для учасників спеціальними фізичними навантаженням.

Інструктор майор поліції Олег Ансімов зазначив, що основною метою змагань є перевірити всі навички, які спецпризначенці здобули за останній рік служби.

«Змагання можна умовно поділити на два етапи. Перший ‑ це смуга перешкод з великою кількістю різних елементів, які необхідно якнайшвидше здолати всій групі. Після цього бійці відразу переміщуються у тир, де по черзі, із фізичними навантаженнями, стріляють із пістолетів, а потім у складі групи ведуть одночасно одиночний вогонь з автоматів по кількох мішенях», ‑ сказав Олег Ансімов.

Результати змагань будуть вже сьогодні.

Департамент комунікації МВС України