Попередня версія сайту більше не оновлюється.
Перейти на нову версію: mvs.gov.ua
+
A
A
A

Арсен Аваков провів зустріч із представниками Міжнародного комітету Червоного Хреста (ФОТО)

Сьогодні, 11 грудня, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков провів зустріч з главою Міжнародного Комітету Червоного Хреста (МКЧХ) в Україні Аланом Ешліманом.

Під час зустрічі сторони обговорили гуманітарну та безпекову ситуацію на сході країни, а також питання подальшої співпраці МКЧХ зі структурними підрозділами МВС.

«Червоний Хрест надає вагому гуманітарну допомогу постраждалим людям на Донбасі, у відновленні пошкодженої інфраструктури та розмінуванні території. Ми цінуємо, що у нас є чітке взаєморозуміння і розраховуємо на подальшу підтримку і практичну допомогу», ‑ сказав Арсен Аваков.

Міністр внутрішніх справ запросив спеціалістів Комітету долучитися у межах своєї компетенції до процесу підготовки фахівців Єдиної системи авіаційної безпеки та цивільного захисту МВС.

Нагадаємо, раніше МВС та Міжнародний Комітет Червоного Хреста домовилися про налагодження взаємодії в контексті пошуку безвісти зниклих осіб, розшуку, збиранні та ідентифікації людських останків. А також про проведення тренінгів для ДСНС, Держприкордонслужби, Нацгвардії та Нацполіції стосовно розмінування територій.

Департамент комунікації МВС України