Попередня версія сайту більше не оновлюється.
Перейти на нову версію: mvs.gov.ua
+
A
A
A

Сергій Яровий: Підрозділи МВС тренуються забезпечувати публічну безпеку, відпрацьовуючи події 2018 року (ФОТО, ВІДЕО)

Про це перший заступник міністра внутрішніх справ заявив сьогодні, 11 грудня, під час тактико-спеціальних навчань, які тривають другий день на навчальній базі Національної академії внутрішніх справ.

«Сьогодні ми відпрацьовуємо координацію дій між підрозділами Національної поліції, Національної гвардії, Державної служби з надзвичайних ситуацій і Державної прикордонної служби. До навчань залучені керівники всіх територіальних управлінь, які координують особовий склад і приймають відповідні рішення в обставинах, що відпрацьовуються. Все це відбувається з урахуванням досвіду 2018 року», - заявив Сергій Яровий.

Заступник голови Національної поліції Олександр Фацевич зазначив, що сьогодні поліцейські в координації з іншими підрозділами МВС відпрацьовували елементи публічної безпеки під час виборчого процесу та масових заходів, у період ускладнення погодних умов та під час надзвичайних ситуацій на автошляхах.

Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін заявив, що запорука адекватного реагування на всі надзвичайні ситуації – ефективна робота штабів усіх рівнів.

«Щоб вчасно та ефективно реагувати на надзвичайні події та загрози, підрозділи ДСНС відпрацьовують командну роботу з іншими фахівцями ЦОВВ МВС».

 

Нагадаємо, вчора розпочалися масштабні тактико-спеціальні навчання МВС.  Загалом до участі в них залучено 1165 осіб та 102 одиниці техніки.

Департамент комунікації МВС