Попередня версія сайту більше не оновлюється.
Перейти на нову версію: mvs.gov.ua
+
A
A
A

В Україні планують запровадити змагання «Екстрим комбат» серед силовиків (ФОТО)

Програма міжнародних змагань для силових структур «Екстрим комбат» може стартувати в Україні вже з серпня 2019 року у співпраці з європейськими силовими відомствами.

Про це на міжнародному семінарі в Національній гвардії України домовлялися представники Румінії, Латвії, Азербайджану, Молдови, Болгарії та України.  На зустрічі від України були представники Збройних Сил, Нацгвардії та Держприкордонної служби, а також спортивні федерації країни.

«Екстрим комбат»  ­– це вид змагань для військовослужбовців на смузі перешкод, з прикладної стрільби та на ринзі.

«Військові люди – це відсотків на 40 вправні, натреновані спортсмени, які вміють долати перешкоди аби виконати поставлені завдання. Три спортивні напрямки, які включені в «Екстрим комбат» – найактуальніші  для наших бійців. А змагання дозволять  поділитися досвідом з іноземцями та підвищити наш рівень, до того ж співпраця гвардії та інших силових відомств  України – це продуктивне  гуртування та  визначення рівня підготовки українських захисників», – запевнив начальник управління фізичної підготовки НГУ, полковник Сергій Лещеня.

У цьому році Національна гвардія, взяла курс на покращення фізичної підготовки гвардійців для виконання завдань за призначенням. Сергій Лещеня зазначив, що змагання з даного виду спорту проводитимуть в  різні етапи. Перший: відбір кращих за результатами оцінювання саме в  структурах,  потім на державному рівні, а на останок – Чемпіонат світу з «Екстрим комбату».

За матеріалами прес-служби НГУ