Попередня версія сайту більше не оновлюється.
Перейти на нову версію: mvs.gov.ua
+
A
A
A

МВС розпочало комплексну реорганізацію електронних інформаційних ресурсів

Колегія МВС схвалила Концепцію галузевої програми інформатизації системи Міністерства внутрішніх справ на 2018-2020 роки.

У рамках Концепції розвитку електронного урядування в Україні Міністерство внутрішніх справ та Центральні органи виконавчої влади, які координують МВС, вжили ряд практичних заходів. Основна мета проведеної роботи - пристосувати інформаційні процеси до сучасних умов і зробити їх більш доступними для населення.

Спеціалісти МВС зазначають, що система потребує комплексної реорганізації та оптимізації галузевих електронних інформаційних ресурсів. Їх можна запровадити, створивши базовий інструмент для автоматизації управлінських процесів, а також інтеграції в національну систему електронної взаємодії державних інформаційних ресурсів.

Крім того, фахівці наголошують на потребі утворення стандартизованих інтеграційних інтерфейсів для обміну даними.

Важливим завданням є перебудова системи професійної підготовки та підвищення кваліфікації посадових осіб, що забезпечуватимуть функціонування електронних інформаційних ресурсів і підтримання їх знань на рівні, необхідному для якісного виконання покладених завдань.

Концепція галузевої програми інформатизації системи Міністерства внутрішніх справ на 2018-2020 р.

Департамент комунікації МВС України