Попередня версія сайту більше не оновлюється.
Перейти на нову версію: mvs.gov.ua
+
A
A
A

Команда МВС посіла третє місце в ХХІ Спартакіаді (ФОТО)

У період з 16 вересня по 02 грудня поточного року Міністерством молоді та спорту України було організовано та проведено ХХІ Спартакіаду серед працівників міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.
Участь у Спартакіаді прийняли команди 45 міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, у тому числі команда Міністерства внутрішніх справ.

В загальнокомандному заліку команди були поділені на групи «А» (силові структури), «В» (міністерства), «С» (інші центральні органів виконавчої влади).

Представники Міністерства внутрішніх справ України змагалися за першість у групі «А», до якої увійшли команди: Національної поліції України, Служби безпеки України, Міністерства оборони України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Адміністрації державної прикордонної служби України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України та Управління державної охорони України.

До програми Спартакіади було включено такі види спорту: легка атлетика, городковий спорт, риболовний спорт, пейнтбол, футзал, більярдний спорт «Пул», більярдний спорт «Піраміда», боулінг, настільний теніс, волейбол.
У загальнокомандному заліку в групі «А» перше місце посіла збірна команди Служби безпеки України, друге – команда Міністерства оборони України, третє – команда Міністерства внутрішніх справ України.