Попередня версія сайту більше не оновлюється.
Перейти на нову версію: mvs.gov.ua
+
A
A
A

У МВС планують проведення консультацій з громадськістю на наступний рік (ФОТО)

На цьому голова Громадської ради при МВС Володимир Мартиненко наголосив сьогодні, 12 грудня, під час останнього в цьому році засідання консультативно-дорадчого органу.

На порядку денному засідання було підведення підсумків консультацій з громадськістю МВС України у 2018-му та обговорення орієнтовного плану таких консультацій у наступному 2019 році. Відтак участь у засіданні, окрім членів Громадської ради при МВС, взяли представники підрозділів Міністерства внутрішніх справ, Нацполіції, ДСНС, Держприкордонслужби, Державної міграційної служби, відповідальні за виконання пунктів плану проведення консультацій з громадськістю.

Як підкреслив заступник директора Департаменту комунікації МВС України Віктор Булаєв, наприкінці року важливо розглянути й вирішити нагальні питання, що виникають у процесі взаємодії з громадськістю, зокрема під час проведення громадського обговорення проектів нормативних документів.

Своєю чергою голова Громради при МВС Володимир Мартиненко акцентував увагу на важливості ґрунтовного підходу до планування проведення консультацій з громадськістю.

«Відповідно до постанови Кабміну № 996, консультації з громадськістю проводяться виключно з питань, що стосуються суспільно-економічного розвитку держави, реалізації та захисту прав і свобод громадян, задоволення їхніх інтересів. Тому ми маємо дуже ретельно укладати план консультацій з громадськістю, включаючи до нього обговорення проектів суспільно важливих нормативних актів», – наголосив Володимир Мартиненко.

Окремо йшлося про налагодження ефективної взаємодії між органами системи внутрішні справ з зазначених питань та залученні ширшого кола громадськості у регіонах.

«Громадська рада при МВС має позитивний досвід взаємодії з громадськістю в регіонах за допомогою регіональних робочих груп. Отож запрошуємо до співпраці всі регіональні підрозділи ЦОВВ, діяльність яких спрямовується і координується через міністра внутрішніх справ», – зазначив голова Громради при МВС.

Під час засідання були обговорені й уточнені сумнівні пункти з орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2019 року, деякі були виключені. Потому проект орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю МВС був затверджений.

Департамент комунікації МВС України