Попередня версія сайту більше не оновлюється.
Перейти на нову версію: mvs.gov.ua
+
A
A
A

Національна поліція отримала новітню техніку спецзв’язку від уряду Японії (ФОТО)

Сьогодні, 14 грудня, представники уряду Японії урочисто передали поліцейським Сумщини 600 сучасних радіостанції. Вони перекриють інформаційний простір всієї області, що унеможливить витік інформації та збільшить рівень комунікації. Про це під час передачі техніки наголосив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

«Сучасне радіотехнічне оснащення відіграє важливу роль у ефективності роботи особового складу Нацполіції. Вартість такого комплекту техніки перевищує 500 тисяч доларів. Ми й надалі продовжимо впроваджувати аналогічні комунікаційні системи на території всієї України», - сказав Арсен Аваков.

Арсен Аваков подякував Послу Японії в Україні Сумі Шігекі за підтримку та вагомий внесок у розбудову Національної поліції України.

«На жаль, закінчується термін каденції дипломата Японії Сумі Шіґекі і ми символічно завершуємо спільну роботу. Дякуємо за надійне партнерство у всіх проектах реформування МВС. Дякую Уряду Японії за системну і плідну співпрацю. Ми цінуємо, що у нас є чітке взаєморозуміння», -  наголосив Арсен Аваков.

За час каденції Посла Шіґекі Сумі в МВС було реалізовано ряд спільних проектів з Японією, зокрема Національна поліція України в рамках Кіотського протоколу отримала нові екологічні автомобілі Toyota Prius та Mitsubishi Outlander, 9 тисяч комплектів форми та систему радіотехнічного зв’язку,  ДСНС отримала спеціалізовані автомобілі призначені для перевезення особового складу, майна та оснащення піротехнічних розрахунків ДСНС України до місць виявлення вибухонебезпечних предметів та автомобілі для проведення розмінування, Центральний клінічний госпіталь Державної прикордонної служби отримав високотехнологічне медичне обладнання від Уряду Японії.

Шіґекі Сумі подякував міністру внутрішніх справу України за співпрацю та висловив свою любов до України. 

«Не дивлячись на те, що я їду, запевняю вас, я залишаюся не тільки другом для України, а й членом великої української родини», - зазначив Посол Шіґекі Сумі.

Голова Національної поліції України Сергій Князєв розповів, що сучасна поліція динамічно розвивається і цей результат невід’ємно забезпечують сучасні технічні засоби та інформаційні системи.

«Ми потребуємо сучасних технологічних рішень. Велика система забезпечення зв’язку, яку нам сьогодні передав уряд Японії, дозволить технічно покрити інформаційний простір всієї Сумщини і матиме 7 розгорнутих базових станцій в різних містах області», - сказав Сергій Князєв.

Департамент комунікації МВС України