Попередня версія сайту більше не оновлюється.
Перейти на нову версію: mvs.gov.ua
+
A
A
A

У НАВС відбувся концерт пам’яті, присвячений Дню вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (ФОТО)

14 грудня 2018 року у Національній академії внутрішніх справ відбувся концерт пам’яті, присвячений Дню вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Щорічно, у цей день українці згадують ліквідаторів та доземно схиляються в подяці перед живими героями, віддають шану померлим внаслідок радіаційного удару.

Участь у заході взяли голова Асоціації «Чорнобиль» органів та військ МВС України, Голова Наглядової ради НАВС  Василь Дурдинець, директор Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС Геннадій Доскевич, ветерани, що забезпечували порядок та безпеку у зоні Чорнобильської АЕС.

З моменту страшного вибуху 33 тисячі працівників пожежної охорони, органів внутрішніх справ та військовослужбовців внутрішніх військ МВС приступили до захисту й допомоги нашим співвітчизникам у зоні відчуження.

Зранку ліквідатори трагедії на чолі із головою Асоціації «Чорнобиль» органів та військ Міністерства внутрішніх справ України  Василем Дурдинцем поклали квіти до пам’ятника ліквідаторам і вшанували хвилиною мовчання. 

Опісля, відбувся концерт-реквієм у Національній академії внутрішніх справ, під час якого згадували імена героїв, їхніх саможертовних вчинків, що спасли людство.

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції приурочений до дати закінчення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком ЧАЕС. Саме  цього дня 1986 року було завершено спорудження об’єкту «Укриття».

 

Прес-служба НАВС