Попередня версія сайту більше не оновлюється.
Перейти на нову версію: mvs.gov.ua
+
A
A
A

Сергій Яровий: Близько 4 тисяч правоохоронців охороняють громадський порядок під час об’єднавчого Собору (ФОТО)

Головне завдання особового складу – забезпечити безпеку громадян. Тож у столиці близько 4000 правоохоронців нестимуть службу у посиленому режимі. Про це сьогодні, 15 грудня, повідомили перший заступник міністра внутрішній справ України Сергій Яровий та начальник поліції Києва Андрій Крищенко.

«До несення служби задіяні співробітники Національної поліції,  військовослужбовці Національної гвардії України та працівники ДСНС. Завдання кожного з них – безпека людей, які беруть участь у заходах», - зазначив Сергій Яровий.

За словами першого заступника міністра внутрішніх справ України, усі підрозділи відомства націлені на злагоджену та скоординовану роботу:

«Від учора розгорнуто роботу ситуаційного центру поліції Києва, тож є повна комунікація між службами для  того, аби  максимально оперативно реагувати на будь-які порушення публічного порядку».

Крім чергування посилених слідчо-оперативних груп, у місцях масового перебування громадян встановлені фільтраційні рамки, чергують спеціалісти вибухотехнічної служби, кінологи зі службовими собаками та групи швидкого реагування. 


"Враховуючи  важливість та історичну значущість сьогоднішньої події, велику кількість громадян та ту істерію, яку нагнітає держава-агресор і деякі сили в нашій державі, ми прийняли всі заходи, аби захистити людей. Сьогодні на охорону правопорядку залучено близько 4000 правоохоронців», - повідомив Андрій Крищенко. 
Начальник поліції Києва відзначив, що ситуація в столиці спокійна, люди з порозумінням ставляться до всіх заходів безпеки, тож закликав і надалі сприяти правоохоронцям у забезпеченні порядку.

Відділ комунікації поліції Києва