Попередня версія сайту більше не оновлюється.
Перейти на нову версію: mvs.gov.ua
+
A
A
A

Рятувальники Луганщини отримали нові пожежні машини (ФОТО, ВІДЕО)

П’ять пожежно-рятувальних автоцистерн отримали підрозділи ДСНС Рубіжного, Новодружеська, Сєвєродонецька і Кремінної. 

Сьогодні, 15 грудня, у рамках робочого візиту на Луганщину міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та глава Держслужби із надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін передали рятувальникам області нові пожежні автомобілі. Вони обладнані тепловізорами, електричними генераторами, індивідуальними дихальними апаратами, пожежними рукавами і мотопомпами.


«Якість служби – це сучасне технічне оснащення, гідні умови праці і соціальні гарантії. Щорічно ми оновлюємо техніку в усіх регіонах України. Вже 19 грудня ДСНС отримає свій вертоліт Н225 в рамках становлення авіаційної системи МВС. Крім того, міністерство запровадило нову мотиваційну програму для наших працівників – це і виплата коштів за піднайом житла, і лізингова програма для купівлі власної квартири. З нового року на 30% підвищується рівень грошового забезпечення. Ті, хто щодня ризикують власними життям та рятують людей, мають відчувати, що держава про них дбає», - сказав Арсен Аваков. 

Своєю чергою, Микола Чечоткін зазначив, що нові автомобілі мають сучасніші характеристики. 

«Автомобілі, які ми передали, укомплектовані аварійно-рятувальним обладнанням, потужним водяним насосом. Цистерна здатна доставляти до місця пожежі сім осіб особового складу, воду та піноутворювач», - розповів голова ДСНС Микола Чечоткін.

Коли у травні цього року відкривали новий відділ поліції у Станиці-Луганській, що на самій лінії фронту, місцева влада пообіцяла допомогти рятувальникам із транспортом. Обіцянку виконали - рятувальники Станиці відтепер мають сучасний позашляховик для щоденної роботи.

Він додав, що нові програми, які започатковує МВС, дозволять не лише покращити соціальні умови життя та мотивувати працівників, але і розвивати економіку. 

«Ми прибули сюди і бачили, що, на жаль, у Севєродонецьку новобудов не так багато. Ця програма не лише мотивуватиме наших правоохоронців, а і дасть поштовх для економіки у цьому регіоні, зокрема будівництво нового житла. Дуже важливо, що ми отримаємо чесного мотивованого поліцейського, який буде діяти заради вашої безпеки», - зазначив Арсен Аваков.

Департамент комунікації МВС України