Попередня версія сайту більше не оновлюється.
Перейти на нову версію: mvs.gov.ua
+
A
A
A

Арсен Аваков: Програма житла у лізинг найбільш актуальна для правоохоронців Донбасу, 60% з яких покинули свої домівки через окупацію (ФОТО)

Про це міністр повідомив сьогодні під час мотиваційної зустрічі із рятувальниками і поліцейськими Луганщини.

«Держава визначила найголовніші завдання на наступний рік і серед них підтримка поліцейських та рятувальників. Щоб зміцнити мотивацію до щоденної роботи і особистого розвитку ми започатковуємо велику мотиваційну програму. Основа цієї програми - забезпечення поліцейського та рятувальника житлом», - сказав Арсен Аваков.

Він наголосив, що ця програма особливо актуальна в тому регіоні, де проживає багато вимушених переселенців. Оскільки понад 60 відсотків правоохоронців змушені були полишити свої домівки на окупованій території.

За словами міністра, окрім збільшення заробітної плати на 30% та програми компенсації за орендоване житло, буде введено систему отримання власного житла поліцейським після двох років служби на основі іпотеки до 20-річного пільгового фінансового лізингу з урахуванням повного погашення відсотків з боку міністерства та бонусного погашення до 40% лізингу.

Арсен Аваков зазначив, що для участі у програмі необхідно декілька умов: вислуга не менше 2-х років, окрім учасників бойових дій; не менше 5-ти років до виходу на пенсію; співробітник має перебувати на квартирному обліку; строк лізингу не більше 20-ти років.

Як раніше підкреслював Арсен Аваков, програма забезпечення житлом поліцейських та рятувальників стала можливою завдяки високому рівню довіри суспільства до них.

Своєю чергою, голова Національної поліції Сергій Князєв наголосив, що найближчим часом буде створено спеціальний орган, де поліцейські зможуть отримати всі консультації щодо програми кредитування житла.

«Вже працюємо над створенням управлінського органу, куди кожен поліцейський зможе прийти і отримати усю необхідну інформацію по лізингу», - зазначив Сергій Князєв.

В свою чергу, голова ДСНС Микола Чечоткін зауважив, що підвищення рівня соціальних стандартів рятувальників є одним із основних елементів реформи.

 «Забезпечення житлом є не менш значущим, ніж підвищення зарплати.  Для нас важливо, щоб такі професіонали працювали на державу, на наших громадян», - додав в голова ДСНС Микола Чечоткін.

 

Департамент комунікації МВС України