Попередня версія сайту більше не оновлюється.
Перейти на нову версію: mvs.gov.ua
+
A
A
A

У Києві затримали кримінального авторітета "Темо Сухумського" (ФОТО)

Напередодні у столиці поліцейські затримали "злодія в законі" на прізвисько "Темо Сухумський". Про це повідомив перший заступник голови Національної поліції України В'ячеслав Аброськін. 

"У Києві працівники Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції затримали чергового туриста – це "злодій в законі" на прізвисько "Темо Сухумський". Цей "шановний" громадянин не пам’ятає, як він потрапив до України та з якою метою, але затриманий він був не в музеї й не на симпозіумі з інженерами чи на ярмарці з фермерами, а з таким ж особами, як і він, без пам'яті на злодійській зустрічі, де вирішували питання злочинного світу", – зазначив заступник голови Нацполіції.

За його словами, останнім часом кримінальні авторитети в Україну "злітаються як бджоли на мед".

"Заради чого ФСБ РФ їх десантує в такій кількості, або за чиїмось іншим покликом вони їдуть до нас? Сьогодні мав особисту розмову з одним із затриманих "злодіїв в законі". Кажу йому: "Відправимо його на історичну батьківщину". Бачили б, як він відреагував, з шаленими очами та проханням куди завгодно, але тільки не в Грузію", – пригадує Аброськін.

Він пояснює: в Грузії дуже жорстке законодавство стосовно таких "осіб з зірками". В Україні ж поки немає подібного законодавства, однак і "цих розмальованих мавп саджатимемо за грати або викидатимо геть з нашої країни, бо це сміття тут не потрібно".

 

 

Департамент комунікації МВС України