Попередня версія сайту більше не оновлюється.
Перейти на нову версію: mvs.gov.ua
+
A
A
A

В’ячеслав Аброськін: у 2018 році 223 українці постраждали від торгівлі людьми (ФОТО)

Про це сьогодні заявив перший заступник голови Національної поліції України В’ячеслав Аброськін на Експертній дискусії з питань протидії торгівлі людьми «Життя не для продажу». Під час круглого столу керівники МВС, Національної поліції та Міжнародної організації з міграції (МОМ) обговорили взаємодію правоохоронних органів і громадських організацій в контексті боротьби з торгівлею людьми.

За 11 місяців 2018 року Національна поліція встановила та надала допомогу 223 потерпілим від злочинів у сфері торгівлі людьми. Серед потерпілих - 135 жінок і 18 дітей. 

"Загалом поліцейські виявили 276 кримінальних правопорушень (у 2017 році – 321 факт), передбачені ст. 149 Кримінального кодексу України "Торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини". У 173 кримінальних провадженнях за цією статтею 109 зловмисникам повідомлено підозри. З них 47 перебувають під вартою», - зазначив В’ячеслав Аброськін.

Керівник кримінального блоку Національної поліції розповів, що торгівля людьми – це одна з найгірших форм злочинності проти людства. Найбільш вразливими до цього злочину є жінки віком 18-30 років, діти 13-18 років і чоловіки 25-35 років. Основні країни призначення "живого товару" - Росія, Польща, Україна та країни Європейського Союзу.

Департамент комунікації МВС України

Фото Андрія Новицького