Попередня версія сайту більше не оновлюється.
Перейти на нову версію: mvs.gov.ua
+
A
A
A

Рада виділить ДПСУ ділянки уздовж кордону шириною 50 м для будівництва та утримання інженерних споруд, - Вадим Троян

Верховна Рада України прийняла в першому читанні проект закону №6777, яким планується визначити розміри земельних ділянок, що надаватимуться прикордонникам для будівництва інженерно-фортифікаційних споруд, огорож та прикордонних знаків. Про це сьогодні, 18 грудня, сказав заступник міністра внутрішніх справ Вадим Троян.

«Інженерне облаштування кордону - одне з головне завдань ДПСУ.  Це спрощує та підвищує ефективність охорони державного кордону», - сказав Вадим Троян

Заступник міністра внутрішніх справ зазначив, що згідно документу, для інженерних споруд Держприкордонслужби буде виділена ділянка шириною не менше 50 метрів уздовж лінії кордону:

«Законопроект визначає, що в межах прикордонної смуги військовим частинам ДПСУ для будівництва інженерно-технічних та фортифікаційних споруд, огорож, прикордонних знаків та інших об’єктів прикордонної інфраструктури надаються в постійне користування земельні ділянки завширшки не менше 50 метрів уздовж лінії кордону на суші та по берегах водойм. Проект акту вносить відповідні зміни в Земельний та Водний кодекси, а також в закон «Про державний кордон», - зазначив Вадит Троян.

«Ці зміни необхідні для створення належних умов для інженерно-технічного облаштування кордону із суміжними державами, насамперед з Російською Федерацією, та виконання завдань з охорони та захисту державного кордону», - додав Вадим Троян.

Департамент комунікації МВС України