Попередня версія сайту більше не оновлюється.
Перейти на нову версію: mvs.gov.ua
+
A
A
A

МВС розпочало підготовку до забезпечення публічного порядку під час виборів Президента України 2019 року

Усе менше часу залишається до початку передвиборчої кампанії з виборів Президента України 2019 року.

Вибори Президента є важливим виявом та ствердженням демократії через вільне волевиявлення громадян, яке гарантоване Основним Законом України – Конституцією України.

Для України сьогодні особливо важкий період. Саме тому Міністерство внутрішніх справ та центральні органи виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується міністром, повинні максимально підготуватися самі та об’єднати зусилля всіх силових структур України, щоб у 2019 році зуміти захистити право кожного виборця на вільне волевиявлення, незважаючи на виклики, пов’язані з виборами для всіх без винятку державних інституцій та суспільства загалом.

З метою забезпечення правопорядку під час організації та проведення передвиборчої кампанії з виборів Президента України у 2019 році у МВС створено координаційний штаб, керівником якого призначено Івана Стойка, радника міністра.

18 грудня 2018 року відбулося спільне установче засідання координаційного штабу МВС та його робочої групи. Під час засідання обговорено основні організаційні і практичні заходи, спрямовані на координацію та взаємодію усіх органів системи МВС.

За підсумками засідання схвалено проект плану заходів МВС, центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується міністром, Національної гвардії із забезпечення правопорядку та публічної безпеки під час проведення передвиборчої кампанії та виборів Президента України у 2019 році. Старт передвиборчої кампанії – 31 грудня 2018 року.

Департамент аналітичної роботи та організації управління МВС України