Попередня версія сайту більше не оновлюється.
Перейти на нову версію: mvs.gov.ua
+
A
A
A

МВС та Координатор проектів ОБСЄ в Україні обговорили реалізацію спільних проектів у 2019 році (ФОТО)

Сьогодні, 19 грудня, заступник міністра внутрішніх справ України Тетяна Ковальчук зустрілася за круглим столом із представниками Координатора проектів ОБСЄ в Україні пані Лілією Грудко та пані Тетяною Медун. Сторони обговорили подальшу спільну діяльність щодо протидії домашньому насильству, кіберзлочинності та торгівлі людьми.

 

Під час зустрічі заступниця глави МВС підбила підсумки спільних результатів роботи з міжнародними партнерами за 2018 рік. Водночас, Тетяна Ковальчук акцентувала на результативній взаємодії, ідейності та сприянні зі сторони Координатора проектів ОБСЄ.

 

 

«Щиро вдячна за реалізацію спільних проектів щодо підтримки реформування Національної поліції. Проектні результати свідчать про позитивні зрушення в роботі правоохоронців», — зазначила заступниця міністра.

 

 

За результатами співпраці впродовж 2018 року Координатор проектів ОБСЄ, Міністерство внутрішніх справ і Національна поліція:

— провели навчальні тренінги для понад 300 диспетчерів та операторів служби «102» у п’ятьох областях;

— завершили навчання в семи регіонах України для понад 150 правоохоронців мобільних груп «ПОЛІНА» з реагування та запобігання домашньому насильству;

— розробили навчальний модуль і провели тренінг для викладачів вищих навчальних закладів системи МВС щодо викладання курсу «Жінки. Мир. Безпека». Реалізовано тренінг «Жінки. Мир. Безпека. Гендерні аспекти конфліктів» для контактних осіб МВС із гендерних питань;

— провели форум для понад 250 учасників та учасниць «Гендерна політика МВС: рівні можливості кожному»;

— облаштували тренінгову інтерактивну кімнату в Академії патрульної поліції для відпрацювання сценаріїв реагування на випадки домашнього насильства.

 

 

Міжнародні партнери спільно з заступником міністра МВС визначили пріоритетні напрями та завдання для впровадження у 2019 році, зокрема в межах таких проектів як: «Посилення кримінального переслідування торгівлі людьми з використанням інформаційних технологій в Україні» та «Допомога Міністерству внутрішніх справ України в протидії домашньому насильству, торгівлі людьми та кіберзлочинності».

 

 

За результатами обговорення, у 2019 році планується подальше проведення тренінгів з ідентифікації випадків домашнього насильства для операторів і диспетчерів Служби «102», розробка методики оцінювання та проведення регіональних моніторингових візитів із метою оцінки результатів тренінгів «ПОЛІНА», проведення круглих столів щодо реагування поліції на випадки домашнього насильства та міжнародної конференції з обговорення кращих національних і міжнародних підходів у цій сфері.

 

Заступник міністра подякувала представникам Координатора проектів ОБСЄ за сприяння, яке надається в розбудові органів системи МВС. Міжнародні партнери запевнили в готовності продовження підтримки та реалізації ініціатив МВС.

 

Департамент комунікації МВС

Фото Андрія Новицького