Попередня версія сайту більше не оновлюється.
Перейти на нову версію: mvs.gov.ua
+
A
A
A

Вітання з нагоди Дня вшанування пенсіонерів та ветеранів системи Міністерства внутрішніх справ України та Національної поліції України

Шановні ветерани, колеги!

Звертаємось до Вас як до представників старшого покоління, тих, хто присвятив охороні правопорядку та боротьбі зі злочинністю кращі роки свого життя. Серед Вас і ті, хто пройшов дорогами Другої Світової війни, подолав повоєнне лихоліття, вистояв у випробування Чорнобилем, не скорився перед розгулом злочинності у буремні 90-ті, витримав перевірку на стійкість та вірність обов’язку в «гарячих точках» планети, виборов для своєї держави право на Незалежність і самовіддано захищає її на українському Сході. Ваш практичний та життєвий досвід – це безмежна скарбниця мудрості.

Своєю самовідданою працею на благо Батьківщини Ви заслужили право давати поради і оцінку діянням нинішнього покоління правоохоронців. Ми дослухатимемось до них й усіляко сприятимемо їх втіленню у практичній площині. Ваша допомога здобуде гідне поцінування. 

Проводячи радикальні реформи з приведення діяльності Міністерства внутрішніх справ України до нової європейської моделі, ми потребуємо Вашої допомоги у формуванні нової генерації працівників-правоохоронців. Адже саме їм належить кардинально змінити думку населення про наше відомство – щоб кожен громадянин України бачив у нашому працівникові захисника і помічника, а не кривдника.

Закликаємо Вас долучитися до цієї відповідальної справи!

Зі свого боку запевняємо: ми робитимемо усе можливе задля захисту Ваших соціальних прав та гарантій, забезпечення гідного становища в суспільстві та участі в суспільно-політичному житті країни.

Все, чого ми досягли позитивного - є результат наших погоджених та загальних дій.

Водночас дозвольте привітати Вас із наступаючими Новорічними святами, побажати усім Вам та членам Ваших родин здоров’я, щастя  та наснаги!

Слава Україні!

Героям Слава!

Колегія МВС України

 

Президія Ради Громадської організації

«Асоціація ветеранів МВС України»