Попередня версія сайту більше не оновлюється.
Перейти на нову версію: mvs.gov.ua
+
A
A
A

У 2018 році Нацполіція опрацювала 8 мільйонів звернень (ІНФОГРАФІКА)

Це удвічі більше, ніж п’ять років тому, і свідчить про зростання довіри громадян до роботи правоохоронців. Водночас довіра людей є одним з трьох критеріїв оцінки роботи поліцейських. Про це Голова Національної поліції України заявив сьогодні, 20 грудня, під час звітної прес-конференції за результатами роботи відомства у 2018 році.

За словами Сергія Князєва, довіра людей до роботи поліцейських є найголовнішим досягненнямвідомства упродовж останніх років.

«Суспільство чекає від нас якісного поліцейського сервісу, і ми наполегливо працювали над його покращенням. Ми розпочали з того, що офіційно змінили у цьому році критерії оцінки роботи поліцейського. І першим критерієм оцінки стала саме довіра населення до поліції», – підкреслив Сергій Князєв.

Він також зазначив, що другим критерієм оцінки роботи відомства є внутрішнє опитування поліцейських. Воно необхідне для виявлення проблем зсередини, їх аналізуі оперативного вирішення. Третім критерієм є оцінка діяльності Нацполіції за пріоритетними напрямами роботи.

Сергій Князєв зазначив, що упродовж 2018 року до поліції надійшло понад 8 мільйонів звернень громадян.

«Це удвічі більше, ніж було ще п’ять років тому. А це означає, що люди стали довіряти нам більше, відповідно, й частіше звертатися до поліції», – зазначив глава відомства.

Департамент комунікації 
Національної поліції України