Попередня версія сайту більше не оновлюється.
Перейти на нову версію: mvs.gov.ua
+
A
A
A

Гвардійці з Київщини отримали 80 нових квартир (ФОТО, ВІДЕО)

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков в с. Нові Петрівці Вишгородського району Київської області передав військовослужбовцям сертифікати та ключі від 64 однокімнатних і 16 двокімнатних квартир у рамках початку великої програми забезпечення житлом бійців НГУ.

Сьогодні, 20 грудня, очільник МВС Арсен Аваков передав 80 гвардійцям із Київської області, 38 з яких - учасники антитерористичної операції на сході України, ключі та сертифікати від квартир.

«У цей непростий економічний час Україна переживає таке ж випробовування, як і на фронті - складний бюджет, складні зобов'язання. Але держава сформулювала пріоритети - це сильна Національна гвардія, збройні сили, безпека нашої держави. І в цих умовах, тільки в грудні, ми забезпечуємо 500 сімей військових національної гвардії житлом», - зазначив Арсен Аваков.

Міністр внутрішніх справ наголосив, що вже з 1 січня 2019 року заробітна плата бійця Нацгвардії буде підвищена на 30%. Загалом, у 2019 році буде реалізовано цілий ряд додаткових програм для військовослужбовців, в тому числі й забезпечення житлом.

«Ми плідно служимо Батьківщині, щоб забезпечити воєнний спокій. Те, що гвардійці сьогодні отримують нове житло - заслуга керівництва країни, міністра внутрішніх справ. Це житло і програма, яка втілюється в життя, показують, що держава піклується по військовослужбовців. Це показник того, що ми з вами - єдине ціле нашого народу і сектору безпеки країни», - сказав командувач Національної гвардії Юрій Аллеров.

Серед військових, які сьогодні отримали нові домівки, був герой боїв під Слов‘янськом, тяжко поранений бандитами Гіркіна у травні 2014 року - Віктор Пастушок. Гвардієць чекав на квартиру 22 роки і сьогодні його мрія здійснилася. Новосілля в затишній оселі відсвяткував у родинному колі разом із міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим і командувачем НГУ Юрієм Аллеровим.

 

Департамент комунікації МВС України