Попередня версія сайту більше не оновлюється.
Перейти на нову версію: mvs.gov.ua
+
A
A
A

Казкові емоції для дітлахів міста: молодь ДДУВС привітала школярів із новорічними святами (ФОТО)

Сьогодні курсанти та студенти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ влаштувалисправжнє новорічне свято для вихованців дитячих будинків та школярів міста. До Дня святого Миколая малеча переглянула театралізовану казку «В пошуках Нового року».

Теплі дитячі усмішки, щирі оплески, нетерпляче очікування початку дійства, – саме така атмосфера панувала у залі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Нарешті, казка розпочинається. Перед радісними дітлахами на сцені з’являються головні персонажі: чарівні Анна та Ельза. Серед героїв, які взяли участь у театральному дійстві – Олаф, Мисливець, Пірат, Вовк, Чарівник тощо. Студія творчого руху «eSTeD» розважала малечу яскравими образами, запальними танцями та новорічними піснями.

«Кожній людині хочеться відчути себе героєм справжньої казки, хоча б на мить, – розповідає курсант факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Олександр Требухов. – Наша ключова мета – подарувати дітям новорічний настрій та яскраві емоції. Особисто для мене важливо було максимально вжитися в роль, щоби малеча поринула в атмосферу казки».

У фіналі казки герої, нарешті, потрапляють у новорічну країну та дарують дітлахам довгоочікуване свято – привітання від Санта Клауса та святкову пісню.

 

Відділення зв’язків з громадськістю