Попередня версія сайту більше не оновлюється.
Перейти на нову версію: mvs.gov.ua
+
A
A
A

В ХНУВС відбулися урочисті заходи з нагоди Дня вшанування пенсіонерів та ветеранів МВС України та Національної поліції України (ФОТО)

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулися урочисті заходи з нагоди Дня вшанування пенсіонерів та ветеранів МВС України та Національної поліції України.Слід зазначити, що за ініціативою ректора університету День вшанування пенсіонерів та ветеранів МВС України та Національної поліції України відбувається спільно з ГУНП в Харківській області.

Усі присутні, перш за все, вшанували хвилиною мовчання своїх колег, які загинули, виконуючи службовий обов’язок, та поклали квіти до пам’ятника загиблим правоохоронцям. За дорученням МВС України з вітальним словом до присутніх звернувся ректор навчального закладу Валерій Сокуренко. Він висловив вдячність усім ветеранам – і тим, хто працював у практичних підрозділах, і тим, хто навчав та виховував нові покоління правоохоронців, – за відданість справі, вірність обов’язку, витримку, мужність та сумлінну працю. «Найкраща оцінка вишу – це висока якість підготовки випускників. І в цьому велика заслуга ветеранів, які передають свій досвід та допомагають виховувати молоде покоління правоохоронців у дусі патріотизму та любові до України». Валерій Васильович побажав ветеранам миру, здоров’я, добробуту, злагоди в сім’ях та гарного настрою.


У святковому концерті з музичним привітанням виступив творчий колектив Харківської обласної філармонії. Після закінчення урочистостей для присутніх курсантами та працівниками університету був підготовлений плац-концерт, в якому взяли участь ансамбль барабанщиць, підрозділ почесної варти та духовий оркестр університету.

ВЗГ ХНУВС