Попередня версія сайту більше не оновлюється.
Перейти на нову версію: mvs.gov.ua
+
A
A
A

У МВС нагородили найкращих спортсменів-динамівців та призерів Invictus Games 2018 (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні, 22 грудня, у Міністерстві внутрішніх справ відзначили найкращих спортсменів фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» та призерів української збірної Invictus Games 2018 у Сіднеї.

Міністр внутрішніх справ заявив, що кожна перемога українських спортсменів – це гордість для всього народу.

«За рік спортсмени спільноти «Динамо» на чемпіонатах світу завоювали 129 нагород. На внутрішніх змаганнях – майже чотири тисячі. І, звісно, блискучий виступ нашої збірної Invictus Games, де участь кожного спортсмена є великою перемогою», - зазначив Арсен Аваков.

Глава МВС нагадав, що під час «Ігор нескорених» у Сіднеї українська збірна отримала 20 медалей: 7 золотих, 10 срібних, 3 бронзових.

«Люди побувала на фронті, отримала каліцтво, повернулася на мирну територію і їм дуже важко знайти своє місце в суспільстві. А змагання Invictus Games дають можливість бути в центрі уваги всього світу, бути серед людей з такими ж життєвими обставинами, як у них. Це тріумф духу сильнішого за тіло!», - додав Арсен Аваков.

Міністр вручив призерам української збірної Invictus Games 2018 відзнаку МВС «Вогнепальна зброя» та цінні подарунки – годинники. Всі інші також отримали відзнаки МВС та ФСТ «Динамо».

Зокрема, серед нагороджених капітан команди «Нескорених» у 2018 році Сергій Ільницький, призери Invictus Games Віктор Шинкарук, Денис Фіщук, Богдан Оксентюк, Олександр Гавриленко, Сергій Шимчак, Володимир Король, Олександр Чалапчій, Василь Омельченко, Олександр Зозуляк, Євген Олексенко.

А також, вісімнадцятирічна чемпіонка Європи та світу з дзюдо Дар’я Білодід, чемпіон світу та віце-чемпіона Європи з дзюдо Георгій Зантарая, чемпіон світу з вільної боротьби Алла Черкасова, чемпіон юнацьких Олімпійських ігор з академічного веслування Іван Тищенко та інші.

Голова Національної поліції Сергій Князєв підкреслив, що українські спортсмени мають великі здобутки завдяки своїй наполегливості.

«Коли на роботі ми робимо важливі справи - їх не видно, бо це наш обов’язок. Те, що ви робите - бачить весь світ. Ви всі молодці», - зазначив він.

Голова Державної прикордонної служби Петро Цигикал наголосив, що спортсмени – це приклад незламної волі народу.

«Ви для нас приклад незламної волі, яка є у українського народу. Головне - щоб не було прикордонних ситуацій, а щастя та успіх не мали кордонів», - зазначив голова ДПСУ.

Командувач Нацгвардії Юрій Аллеров також привітав спортсменів.

«Динамівці - приклад єдності молодих дівчат та хлопців. У нас є великі здобутки, які ми ще покажемо. По вам узнають про Україну. Ви представляєте її на майданчиках всього світу», - наголосив він.

Перший заступник голови Центральної ради ФСТ «Динамо» Віктор Корж сказав, що Україна, завдяки зусиллям наших спортсменів, входить до 20 найкращих світових збірних за олімпійськими результатами.

Нагадаємо, міністр внутрішніх справ заявив, що для МВС важливий розвиток сучасної спортивної інфраструктури ФСТ «Динамо».

Департамент комунікації МВС України