Попередня версія сайту більше не оновлюється.
Перейти на нову версію: mvs.gov.ua
+
A
A
A

Перший Центр безпеки на Рівненщині дозволить швидко та ефективно вирішувати питання захисту громади (ФОТО)

На цьому наголосив начальник Головного управління Національної поліції в Рівненській області Валерій Самчук, який взяв участь у відкритті сучасного Центру безпеки у селі Біла Криниця Рівненського району.

В умовах проведення децентралізації та реформування поліції новий Центр безпеки громадян координуватиме дії усіх підрозділів для захисту та забезпечення життєдіяльності громади у всіх напрямках. До його складу входитиме пожежно-рятувальна команда, поліцейські, а з нового року працюватиме фельдшерський пункт. 

«Таке компактне розташування оперативних служб дозволить швидко, а головне ефективно вирішувати питання щодо захисту населення і території громади, - наголосив керівник поліції області Валерій Самчук. — Це крок назустріч у забезпеченні безпеки територіальних громад, а відтак — населенню нашої області і кожному його мешканцю». 

Приміщення Центру є новим та сучасним. Тут облаштували необхідні умови для комфортного перебування усіх задіяних служб.

«Тут працюватимуть дільничний офіцер поліції, а також група реагування патрульної поліції у складі чотирьох чоловік. Крім того, тут може й базуватись і патрульна поліція, — зазначив начальник Рівненського районного відділення поліції Володимир Рой. — Правоохоронці обслуговуватимуть сільську раду, куди входить три села загальною чисельністю понад п’ять тисяч чоловік».

Крім того, новостворений Центр розташований поруч із загальнодержавною дорогою міжнародного значення «Київ-Чоп», що дозволить максимально ефективно надавати допомогу та забезпечувати правопорядок.

Відділ комунікації поліції Рівненської області