Попередня версія сайту більше не оновлюється.
Перейти на нову версію: mvs.gov.ua
+
A
A
A

Оперативна інформація щодо руху автотранспорту на автомобільних дорогах країни (Станом на 14:00)

Розпорядженням штабу Укравтодору обмежено рух великовагового та громадського транспорту у Кіровоградській, Полтавській та Черкаській областях. У Дніпропетровській області знято обмеження руху.

Станом на 14:00 26 грудня, ускладнено рух у Полтавській області:

а) На автошляху М-03, між с. Красногорівка Великобагачанського р-ну та с. Бригадирівка Хорольського р-ну (затор близько 22 км). Поліцією перекрито рух для роботи техніки автодору. Рух періодично поновлюється. Всього залучено 24 од. техніки та 44 чол., в тому числі від ДСНС 11 од. тех. та 30 чол. о/с, з них 3 пересувні пункти обігріву.

б) Ускладнено рух на автошляху Золотоноша – Кременчук (траса Н-08) поблизу с. Липове протяжністю близько 15 км. Організовано пункт обігріву в приміщенні школи с. Святилівка (залишається 25 чол.). Всього залучено 9 од. тех. та 21 чол., в тому числі від ДСНС 4 од. техніки та 14 чол., з них 2 пересувних пункти обігріву.

До Полтавської області додатково направлено важку інженерну техніку (ІМР -  МЦШР ДСНС України, БАТ Навчального центру ОРС ЦЗ ДСНC та БАТ ГуДСНС у Дніпропетровській області).

Координацію робіт здійснює штаб Укравтодору з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах загального користування.

На інших автомобільних дорогах державного та місцевого значення рух транспорту забезпечено. На дорогах місцями ожеледиця.

Всього надано допомогу у буксируванні понад 786 транспортних засобів, у яких перебувало близько 1 тис. 700 осіб. Для надання допомоги у буксируванні транспортних засобів від ДСНС залучалось понад 900 осіб та 250 од. техніки.

Прес-служба ДСНС