Попередня версія сайту більше не оновлюється.
Перейти на нову версію: mvs.gov.ua
+
A
A
A

Оперативна інформація щодо руху автотранспорту на автомобільних дорогах країни (Станом на 17:00) (ВІДЕО)

Станом на 17 годину 26 грудня, ускладнено рух у Полтавській області:

- Глобинський р-н, між селами Липове та Іванівка, протяжністю близько 3 км (а/д Н-08 «Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь»). (залучено 4 од., 14 чол. ДСНС, в тому числі мобільний пункт обігріву ( Кунг) та 1 од. тех. та 2 чол. «Полтаваавтодор»). На даному відрізку автодороги співробітниками Національної поліції рух обмежений триває розчистка дороги.

- Відрізок автодороги М-03 «Київ-Харків» протяжністю близько 22 км, між с. Красногорівка Великобагачанського району та с. Вишняки Хорольського  району (залучено 
11 од. тех., 30 чол. ДСНС, в тому числі 3 мобільних пунктів обігріву, 13 од. тех. та 14 чол. «Полтаваавтодор»).

Всього 24 од. тех., та 44 чол. На даному відрізку автодороги співробітниками Національної поліції організовано реверсний рух транспортних засобів з інтервалом 10-15 хв.

Координацію робіт здійснює штаб Укравтодору з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах загального користування.

На інших автомобільних дорогах державного та місцевого значення рух транспорту забезпечено. На дорогах місцями ожеледиця.

Розпорядженням штабу Укравтодору обмежено рух великовагового та громадського транспорту у Кіровоградській, Полтавській та Черкаській областях. У Дніпропетровській області знято обмеження руху.

Всього надано допомогу у буксируванні понад 786 транспортних засобів, у яких перебувало близько 1 тис. 700 осіб. Для надання допомоги у буксируванні транспортних засобів від ДСНС залучалось понад 900 осіб та 250 од. техніки.

Цього ж дня Перший заступник Голови ДСНС Олег Мельчуцький здійснив обліт території, де спостерігаються ускладнення руху та провів засідання оперативного штабу.

 

Державна служба України з надзвичайних ситуацій