Попередня версія сайту більше не оновлюється.
Перейти на нову версію: mvs.gov.ua
+
A
A
A

За період воєнного стану тяжких злочинів зареєстровано менше на третину - Сергій Князєв

Зокрема, на території 10 областей, де було уведено воєнний стан у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року поліція зареєструвала на половину менше злочинів, пов’язаних із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень, дорожньо-транспортних пригод та угонів. Про це сьогодні, 27 грудня, повідомив Голова Нацполіції Сергій Князєв.

За його словами, у 10 областях держави, де діяв воєнний стан, поліція зареєструвала на 29 відсотків менше тяжких та особливо тяжких злочинів. Зокрема, на половину зменшилась кількість злочинів, пов’язаних із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень, дорожньо-транспортних пригод та угонів. Крім того, зменшилася кількість майнових злочинів – майже на третину стало менше крадіжок, грабежів та розбоїв.

Водночас поліція виявила на 20 відсотків більше фактів незаконного поводження зі зброєю. На 37 відсотків більше задокументовано фактів збуту наркотиків.  

Під час воєнного стану було посилено стаціонарні поліцейські пости та виставлено нові в усіх містах і районних центрах, на трасах міжнародного, міжрегіонального та місцевого значення. Загалом функціонує 320 постів, з них: стаціонарних постів  – 88 та 232 мобільні пости. Всі вони і надалі працюють в цілодобовому режимі.

«Слід зазначити, що суспільство спокійно і з розумінням сприйняло появу військової техніки на вулицях. Проведені заходи дали можливість знизити рівень злочинності у 10 областях держави. Наразі відомство продовжує працювати в посиленому режимі несення служби», – наголосив Голова Нацполіції.

Департамент комунікації

Національної поліції України