Попередня версія сайту більше не оновлюється.
Перейти на нову версію: mvs.gov.ua
+
A
A
A

У 2019 році поліцейські всіх регіонів країни працюватимуть з урахуванням досвіду, набутого за період дії воєнного стану – Сергій Князєв

Це дозволить продовжити тенденцію зниження рівня злочинності, яка була зафіксована у 30-денний період воєнного стану. Про це Голова Національної поліції України повідомив сьогодні, 28 грудня, під час відеоселекторної наради з керівниками поліції обласних підрозділів під головуванням першого заступника міністра внутрішніх справ Сергія Ярового.

За словами Сергія Князєва, значне зниження загальнокримінальної злочинності спостерігалося не тільки в десяти регіонах, де був введений у дію воєнний стан, а й взагалі по всій державі.

«Ми максимально залишаємо кількість зовнішніх нарядів, стаціонарних та мобільних постів у цих десяти регіонах для того, щоб ця тенденція зниження злочинності продовжувалася. Окрім того, вже у новому році ставимо завдання всім іншим регіонам максимально задіювати такі ж сили та засоби для несення служби на вулицях наших міст та сіл з превентивною метою», – наголосив глава відомства.

Сергій Князєв також додав, що у період воєнного стану збільшився і рівень довіри населення до поліції.

«За ці 30 днів значно зросла довіра громадян до дій поліції та Національної гвардії. Коли раніше ми ставили озброєних поліцейських чи нацгвардійців на вулицю, в деяких регіонах це викликало негативне сприйняття суспільством. Зараз спостерігається протилежна тенденція – такий поліцейський дає людям відчуття спокою на вулиці», – повідомив глава Нацполіції.

Департамент комунікації 
Національної поліції України