Попередня версія сайту більше не оновлюється.
Перейти на нову версію: mvs.gov.ua
+
A
A
A

Правоохоронці готові забезпечувати публічний порядок під час новорічних та різдвяних свят (ФОТО, ВІДЕО)

Робота всіх органів МВС в святковий період буде націлена на безпеку громадян та недопущення провокацій.

Про це сьогодні, 28 грудня, під час наради сказав перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий.

«По всій Україні в період новорічних та різдвяних свят очікується багато публічних заходів. Всім органам МВС необхідно скоординувати роботу по забезпеченню безпеки в державі під час свят. Перш за все - це організація роботи відповідальних служб, оперативних штабів та ситуаційних центрів. Нам необхідно тримати на контролі та забезпечувати безпеку на кожному заході, в кожному місці масового перебування громадян», - сказав Сергій Яровий.

Заступник голови Національної поліції Олександр Фацевич зазначив, що під час новорічних та різдвяних свят передбачено залучення максимальної кількості поліцейських для охорони публічної безпеки в місцях масового перебування громадян.

«Поліцейські перекриють та піротехніки обстежать місця масового перебування громадян. В місцях проведення дитячих заходів будуть залучені інспектори ювенальної превенції та шкільні офіцери поліції, організовані групи дітей будуть супроводжуватись поліцією. Будуть утворені додаткові слідчо-оперативні групи, резерви патрульної поліції. Проводиться роз’яснювальна робота з продавцями та покупцями піротехніки – щодо умов торгівлі,зберігання та використання піротехнічних засобів, а також недопущення використання піротехніки, в тих регіонах, де діють такі заборони», - сказав Олександр Фацевич.

Окремо заступник голови Нацполіції підкреслив необхідність посилення заходів безпеки під час святкування Різдва.

«Питання безпеки громадян особливо гостро стоїть через заплановану передачу 6 січня Томосу. Поліція вживатиме всіх необхідних превентивних заходів, буде організоване спільне патрулювання з Нацгвардією в  місцях масового перебування громадян. Буде забезпечена максимальна присутність правоохоронців в місцях релігійних відправ та поблизу культових споруд. Робота  правоохоронців націлена на недопущення будь-яких  провокацій», - наголосив Олександр Фацевич.  

Командувач Національної гвардії Юрій Аллеров зазначив, що гвардійці продовжують працювати в посиленому режимі.

«Ми плануємо проведення спільних заходів с поліцією під час проведення та забезпеченню виборів. Тільки в повній координації ми зможемо налагодити та забезпечити безпеку на місцях», - сказав Юрій Аллеров.

Генерал-майор Державної прикодонної служби Сергій Бідило сказав, що ДПСУ вживаються заходи щодо забезпечення високого рівня прикордонної безпеки. Державний кордон охороняється за посиленим варіантом.

«Також визначено пріоритет в роботі на період різдвяних та новорічних свят – постійний контроль за обстановкою, обмін інформацією, тісна і злагоджена взаємодія з підрозділами НПУ, ДСНС, НГУ. Державна прикордонна служба до виконання завдань в період свят готова», - підкреслив  Сергій Бідило.   

За словами голови Державної служби з надзвичайних ситуацій Миколи Чечоткіна рятувальниками перевірено майже 7,5 тис об’єктів, що будуть задіяні при проведенні заходів під час свят, на таких об’єктах будуть організовані чергування протипожежних постів.

«В період новорічних і різдвяних свят ДСНС в посиленому режимі буде забезпечувати пожежну і техногенну безпеку, а також оперативне реагування. В цілодобовому режимі щоденно перебуває 7 тис. чоловік особового складу та 2 тис. одиниць техніки, в разі ускладнення ситуації вони можуть оперативно бути збільшено в двічі», - сказав Микола Чечоткін.  

Окрему увагу під час наради Сергій Яровий приділив питанню забезпечення проїзду на автодорогах під час ускладнення погодних умов.

«Це питання залишається актуальним, ситуація на дорогах може ускладнюватися через негоду. Всі органи МВС мають будити орієнтовані на забезпечення проїзду та всебічну допомогу громадянам у разі погіршення погодних умов», - підкреслив Сергій Яровий.

«З метою запобігання ускладнень в дорожньому русі та попередження ДТП буде встановлено посилений контроль за станом доріг, залучено усі наявні сили і засоби, в першу чергу групи реагування патрульної поліції, для безпечного та безперешкодного руху транспортних засобів», - сказав Олександр Фацевич.

Департамент комунікації МВС України 

Фото: Андрій Новицький