Попередня версія сайту більше не оновлюється.
Перейти на нову версію: mvs.gov.ua
+

Національний план дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період 2020 року»

1325 – кодове ім’я комплексу заходів МВС, спрямованих на реалізацію Резолюції Ради Безпеки ООН “Жінки, мир, безпека, що підтверджує важливість участі жінок та включення гендерної перспективи в  мирні перемовини, гуманітарне планування, діяльність із підтримання миру та процеси пост-конфліктного встановлення миру й управління. Реалізація порядку денного “Жінки, мир, безпека” є частиною стратегії МВС щодо залучення жінок до правоохоронної діяльності та сприяння жіночому лідерству у структурах Міністерства.

Наразі розроблений Національний план дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період 2020 року», що був затверджений розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2016 року № 113-р.

30 січня 2017 року на базі Міністерства розпочала свою роботу Міжвідомча робоча група, до складу якої входять провідні гендерних радники з українських та міжнародних організацій.

Група створена відповідним Указом Міністра внутрішніх справ України від 27 січня 2017 року.

 

 

БЕЗПЕКА ТА ПРАВОСУДДЯ В УКРАЇНІ - ЗАВАНТАЖИТИ

ОЦІНКА ПРОБЛЕМ ПСИХОЛОГІЧНОЇ, СОЦІАЛЬНО - ЕКОНОМІЧНОЇ АДАПТАЦІЇ ТА ІНТЕГРАЦІЇ ЖІНОК З ЧИСЛА ВПО У НОВІ ГРОМАДИ (ВІННИЦЬКА, ЛЬВІВСЬКА ТА КИЇВСЬКА ОБЛАСТІ) - ЗАВАНТАЖИТИ

УПРАВЛІННЯ ВЕРХОВНОГО КОМІСАРА ООН З ПРАВ ЛЮДИНИ СЕКСУАЛЬНЕ НАСИЛЬСТВО, ПОВ’ЯЗАНЕ З КОНФЛІКТОМ, В УКРАЇНІ 14 БЕРЕЗНЯ 2014 Р. – 31 СІЧНЯ 2017 Р. - ЗАВАНТАЖИТИ